oferta na wyłączność
16
ofert
Andrzej Welik

Specjalista ds. nieruchomości

biuro@ewelik.pl

570967977

zostaw wiadomość
8 298,67 zł/m2 cena: 399 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie 48 m² – ul. Pruszkowskiego, Biała Podlaska
KT Loft Dominanta

Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Nowa inwestycja Twarowski Developer w intensywnie rozwijającej się części miasta – z parkingiem podziemnym, terenem zamkniętym i placem zabaw na osiedlu.
  • Powierzchnia: 48,08 m²
  • Układ: 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój
  • Piętro: 3. (winda w każdej klatce)
  • Cena: 399 000 zł (ok. 8 299 zł/m²)
  • Termin oddania: wakacje 2027 r.

Wnętrze – 48,08 m² rozłożone funkcjonalnie:

  • przedpokój – 3,28 m²
  • łazienka – 4,34 m²
  • salon z aneksem kuchennym – 21,97 m²
  • pokój – 9,61 m²
  • pokój – 8,90 m²
Salon z otwartą kuchnią pomieści duży stół, sofę i strefę gotowania – jeden, otwarty układ dzienny zamiast wąskiego korytarza. Dwa osobne pokoje to elastyczna konfiguracja: dwie sypialnie, sypialnia plus gabinet, albo sypialnia rodziców i pokój dziecięcy. Łazienka wydzielona od przedpokoju, w pełni funkcjonalna.

Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim – cała aranżacja do urządzenia zgodnie z własnym pomysłem. Z trzeciego piętra widok ponad zabudowę osiedlową, dobre nasłonecznienie przez cały dzień.

Lokalizacja
KT Loft Dominanta powstaje u zbiegu ulic Armii Krajowej i Pruszkowskiego – w północnej, intensywnie rozwijającej się części Białej Podlaskiej. To dziś jedna z najbardziej dynamicznych okolic w mieście: kilka nowych inwestycji mieszkaniowych w bezpośrednim sąsiedztwie, własna strefa usługowa w parterach budynków KT Loft Dominanta, a w odległości krótkiego spaceru – nowy park handlowy M Park Biała Podlaska (otwarcie IV kw. 2026 r., wśród najemców m.in. Lidl, Rossmann, Sinsay, KFC, Villaro, Xtreme Kids & Fitness). Wszystkie codzienne sprawy – zakupy, restauracja, jedzenie na wynos, fitness dla dzieci – w zasięgu kilku minut pieszo. Przystanki komunikacji miejskiej i wyjazd na obwodnicę również blisko.

Co istotne dla kupującego: M Park otwiera się rok przed odbiorem mieszkania, więc do okolicy wprowadzasz się już z gotową infrastrukturą handlowo-usługową, a nie do placu budowy.

Inwestycja
Dwa spójne architektonicznie budynki, łącznie ponad 100 lokali mieszkalnych, biurowych i usługowych. Cały teren zamknięty, podziemny parking, rowerownie w każdej klatce, planowane tereny zielone i plac zabaw. Do każdego mieszkania można dokupić dwa miejsca parkingowe – naziemne (15 000 zł) i w garażu podziemnym (35 000 zł).
 

Dla kogo?

  • Dla pary lub młodej rodziny – dwa osobne pokoje plus wspólna strefa dzienna mieszczą codzienne życie z miejscem na pracę zdalną. Plac zabaw na osiedlu, teren zamknięty, szkoła w pobliżu.
  • Pod inwestycję – jedna z najlepiej rokujących lokalizacji w mieście. Nowy park handlowy M Park w sąsiedztwie (Lidl, Rossmann, KFC, Sinsay), kilka równoległych inwestycji mieszkaniowych, rozwój infrastruktury i przewidywany wzrost wartości m² w okolicy. Mieszkanie gotowe pod wynajem długoterminowy dla par, studentów Akademii Bialskiej i pracowników okolicznych firm.
  • Jako pierwsze własne M – kompaktowy, ekonomiczny metraż, niskie koszty utrzymania nowego budynku, dobra cena za m² na rynku pierwotnym w tej części miasta.
Zapraszamy do kontaktu: 531/366/399

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WEL-MS-499
Powierzchnia 48,08 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Stan lokalu deweloperski
Rok budowy 2027

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-460

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: - z trzech sypialni, - przedpokoju, - salonu, - kuchni, - łazienki z wanną, - oddzielne ...

Powierzchnia
72,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 358,13 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-483

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, Biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m² Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo – to mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie w liczbach ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 483,74 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-492

Oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Białej Podlaskiej, przy ul. Anny Jagiellonki. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku. Na powierzchnię 61,3 m² składają się: trzy ustawne pokoje, jasna, funkcjonalna kuchnia, ...

Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 530,18 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-497

Mieszkanie 4-pokojowe, 64,3 m² – ul. Sidorska 99, Biała Podlaska Cztery ustawne pokoje, osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie tuż obok Akademii Bialskiej, z całym miastem w zasięgu kilkunastu minut. Powierzchnia: 64,3 m² Liczba pokoi: 4 + kuchnia, łazienka i WC Piętro: ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 738,72 zł
cena 369 000