oferta na wyłączność
33,10 zł/m2 cena: 2 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Proponuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72,5 m², położony na I piętrze zadbanego budynku z windą. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz licznych punktów usługowych i handlowych.
Opis lokalu:
  • powierzchnia: 72,5 m²
  • I piętro
  • budynek wyposażony w windę
  • lokal posiada dwustronną ekspozycję okien
  • od strony wschodniej widok na parking miejski przy ul. Bieńkowskiego
  • od strony południowej widok na ul. Bieńkowskiego
  • w lokalu znajdują się 4 pomieszczenia, idealne pod działalność biurową, usługową lub gabinetową
  • część socjalna oraz toaleta współdzielone z sąsiednim lokalem
Atuty lokalizacji:
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
  • przystanki autobusowe
  • apteki i przychodnia
  • sklepy
  • lokale gastronomiczne, m.in. Diana i Stara Poczta
  • parking miejski
Lokal doskonale sprawdzi się jako:
  • biuro
  • kancelaria
  • gabinet
Warunki najmu:
  • czynsz: 2400 zł netto miesięcznie
  • dodatkowo media według zużycia: prąd, gaz, woda
  • wystawiam fakturę VAT

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WEL-LW-496
Powierzchnia 72,50 m²
Powierzchnia użytkowa 72,50 m²

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...