oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sławacinek Stary
działka na sprzedaż

WEL-GS-482

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1630 m², położoną w Sławacinku Starym. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałej lokalizacji – dojazd zapewnia ul. Warszawska, będąca główną drogą wjazdową do Białej Podlaskiej. Parametry działki: powierzchnia: ...

Powierzchnia
1 630,00 m2
Cena za m2
281,60 zł
cena 459 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska
działka na sprzedaż

WEL-GS-479

  Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni ok. 1714 m², zlokalizowaną bezpośrednio przy ul. Warszawskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Białej Podlaskiej. Doskonała lokalizacja, szybki dostęp do drogi międzynarodowej nr 2, a także ...

Powierzchnia
1 714,00 m2
Cena za m2
291,71 zł
cena 499 999
działka na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
lokal na sprzedaż

WEL-LS-473

  Proponujemy Państwu lokal w doskonałej lokalizacji przy ul. Aliny Fedorowicz. Powierzchnia użytkowa: 104,60 m², co pozwala na swobodną aranżację wnętrza stosownie do profilu prowadzonej działalności. Lokalizacja: Lokale znajdują się na parterze w nowoczesnym ...

Powierzchnia
104,60 m2
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 627 600
lokal na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
dom na sprzedaż

WEL-DS-472

Dom wolnostojący | ul. Tańskiego, Biała Podlaska 590 000 zł | 3 470,59 zł/m² Dom wolnostojący z lat 80. w spokojnej, zielonej części Białej Podlaskiej – z osobnym budynkiem garażowo-gospodarczym i działką z kilkudziesięcioletnią zielenią. Dwa niezależne budynki na ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
860 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 470,59 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-471

Mieszkanie | Osiedle Piastowskie, ul. Chrobrego 10, Biała Podlaska 209 000 zł | 6 005,75 zł/m² Osiedle Piastowskie to jedna za najpopularniejszych w Białej Podlaskiej lokalizacja – zieleń za oknem, park i centrum miasta w zasięgu krótkiego spaceru, a wszystko, czego ...

Powierzchnia
34,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 005,75 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
dom na sprzedaż

WEL-DS-470

Proponujemy  dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Białej Podlaskiej, przy ul. 34 Pułku Piechoty. W najatrakcyjniejszej części miasta, poprzez bliskość ścisłego centrum, szeregu sklepów, instytucji edukacyjnych i sportowych, oraz parku miejskiego w którym odbywa ...

Powierzchnia
156,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
387 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 378,21 zł
cena 839 000
dom na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Rakowiska

Biała Podlaska, Rakowiska
działka na sprzedaż

WEL-GS-466

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową inwestycyjną, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka o łącznej powierzchni 13 133 m² (nr działek: 1373/1, 1373/2, 1373/3, 1373/4, 1372) o wymiarach ok. 22 m x 510 m, zlokalizowana jest w miejscowości Rakowiska, ...

Powierzchnia
13 133,00 m2
Cena za m2
57,87 zł
cena 760 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Rakowiska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem