rezerwacja
hala na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sławacinek Stary
hala na sprzedaż

WEL-HS-455

Proponujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem  usługowo - biurowo – produkcyjnym posadowionym na działce o pow. ok 2600m2i. Nieruchomość położona jest w Sławacinku Starym z wjazdem na ul. Warszawską, która jest główną arterią wjazdową do miasta Biała Podlaska. Budynek dzieli ...

Powierzchnia
280,00 m2
Cena za m2
3 892,86 zł
cena 1 090 000
hala na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sławacinek Stary
dom na sprzedaż

WEL-DS-454

Dom wolnostojący o powierzchni 232 m², położony na działce ok 1000 m² w Sławacinku Starym, z szybkim wyjazdem na ul. Warszawską (DK2) i sprawnym dojazdem do centrum Białej Podlaskiej. Możliwość dokupienia niezależnej części komercyjnej.   Nieruchomość obejmuje ...

Powierzchnia
232,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
3 405,17 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sycyna
działka na sprzedaż

WEL-GS-449

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ponad 10 ha, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sycyna koło Białej Podlaskiej. Teren idealny pod działalność logistyczną, magazynową lub produkcyjną, z opcją powiększenia areału o dodatkowe grunty. Przedmiotem ...

Powierzchnia
104 180,00 m2
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 646 300
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sycyna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
działka na sprzedaż

WEL-GS-444

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. ok. 2100 m2, w Białej Podlaskiej przy ul. Łomaskiej. Działka ma kształt prostokątny, od frontu ok. 26 m szerokości, z kolei długości ok. 84 m (długość do uzgodnienia). Dostępne media w drodze: energia elektryczna, ...

Powierzchnia
2 100,00 m2
Cena za m2
170,00 zł
cena 357 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
dom na sprzedaż

WEL-DS-442

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga wjazdowa od strony południowej miasta tj. ulica Lubelska. Dostęp komunikacyjny bardzo ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
726 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 660,00 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
lokal na sprzedaż

WEL-LS-439

NOWA NIŻSZA CENA Proponujemy Państwu lokal użytkowy w Białej Podlaskiej przy ul. Al. 1000-lecia nr 28a o pow. 117 m2.  Lokal w dobrym stanie technicznym, gotowy do dowolnej aranżacji pod potrzeby nowego właściciela. Atuty lokalizacji: Doskonała lokalizacja ...

Powierzchnia
117,00 m2
Cena za m2
5 085,47 zł
cena 595 000
lokal na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sławacinek Stary
działka na sprzedaż

WEL-GS-428

Proponujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch działek rolnych / łąki o powierzchni odpowiednio 1,0497ha i 0,8789ha, położone w Sławacinku Starym graniczące z terenem miasta Biała Podlaska przy ogródkach działkowych przy ul. Żabiej. Numery działek: 461 ...

Powierzchnia
19 286,00 m2
Cena za m2
3,63 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem