oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
działka na sprzedaż

WEL-GS-486

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Białej Podlaskiej, o łącznej powierzchni 5,9145 ha. Nieruchomość składa się z sześciu geodezyjnie wydzielonych działek, które razem tworzą funkcjonalny, prostokątny teren o wymiarach ok. 84 m szerokości ...

Powierzchnia
59 145,00 m2
Cena za m2
101,45 zł
cena 6 000 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-483

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, Biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m² Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo – to mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie w liczbach ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 483,74 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska, Sławacinek Stary
działka na sprzedaż

WEL-GS-482

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1630 m², położoną w Sławacinku Starym. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałej lokalizacji – dojazd zapewnia ul. Warszawska, będąca główną drogą wjazdową do Białej Podlaskiej. Parametry działki: powierzchnia: ...

Powierzchnia
1 630,00 m2
Cena za m2
281,60 zł
cena 459 000
działka na sprzedaż - Biała Podlaska, Sławacinek Stary

Biała Podlaska
działka na sprzedaż

WEL-GS-479

  Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni ok. 1714 m², zlokalizowaną bezpośrednio przy ul. Warszawskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Białej Podlaskiej. Doskonała lokalizacja, szybki dostęp do drogi międzynarodowej nr 2, a także ...

Powierzchnia
1 714,00 m2
Cena za m2
291,71 zł
cena 499 999
działka na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Wisznice, Ratajewicze

Wisznice, Ratajewicze
obiekt na sprzedaż

WEL-BS-476

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Ratajewicze, gmina Wisznice. Obiekt, który wcześniej pełnił funkcję edukacyjną, stanowi doskonałą okazję do adaptacji na różnorodne cele. Atuty nieruchomości: ...

Powierzchnia
510,00 m2
Cena za m2
568,63 zł
cena 290 000
obiekt na sprzedaż - Wisznice, Ratajewicze

Biała Podlaska
lokal na wynajem

WEL-LW-475

Wyjątkowa przestrzeń do wynajęcia – 427,81 m², ul. Sitnicka, Biała Podlaska Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię komercyjną o łącznej powierzchni 427,81 m², zlokalizowaną na parterze budynku przy ul. Sitnickiej w Białej Podlaskiej. Lokal doskonale nadaje ...

Powierzchnia
427,81 m2
Cena za m2
23,14 zł
cena 9 900
lokal na wynajem - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
lokal na sprzedaż

WEL-LS-473

  Proponujemy Państwu lokal w doskonałej lokalizacji przy ul. Aliny Fedorowicz. Powierzchnia użytkowa: 104,60 m², co pozwala na swobodną aranżację wnętrza stosownie do profilu prowadzonej działalności. Lokalizacja: Lokale znajdują się na parterze w nowoczesnym ...

Powierzchnia
104,60 m2
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 627 600
lokal na sprzedaż - Biała Podlaska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem