oferta na wyłączność
15
ofert
Andrzej Welik

Specjalista ds. nieruchomości

biuro@ewelik.pl

570967977

zostaw wiadomość
5 738,72 zł/m2 cena: 369 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 4-pokojowe, 64,3 m² – ul. Sidorska 99, Biała Podlaska

Cztery ustawne pokoje, osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie tuż obok Akademii Bialskiej, z całym miastem w zasięgu kilkunastu minut.
  • Powierzchnia: 64,3 m²
  • Liczba pokoi: 4 + kuchnia, łazienka i WC
  • Piętro: 3. bez windy
  • Cena: 369 000 zł
Lokalizacja
Sidorska to jedna z głównych arterii Białej Podlaskiej – i to jest tu największy atut. Akademia Bialska im. Jana Pawła II znajduje się po drugiej stronie ulicy, dosłownie kilka minut pieszo. Hala sportowa uczelni, zespół basenów otwartych, biblioteka – wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

Komunikacja działa tu wzorowo. Przystanki MZK pod blokiem, szybki dojazd do centrum, do dworca PKP/PKS, a samochodem wyjazd na obwodnicę i dalej w stronę Warszawy czy Lublina zajmuje kilka minut. W codziennym zasięgu: Biedronka, JYSK, market budowlany, stacja paliw, Komenda Straży Pożarnej – większość rzeczy pierwszej potrzeby załatwia się pieszo, bez wsiadania do auta.

Wnętrze
64,3 m² rozłożone na cztery oddzielne pokoje, kuchnię z oknem, łazienkę z kabiną prysznicową i osobne WC. W pokojach parkiet, w kuchni i łazience płytki. Okna PCV z roletami dzień–noc – tłumią światło i dźwięk.

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze, w klatce bez windy. Balkon wychodzi na podwórko od strony osiedla – niska zabudowa, drzewa, miejsca parkingowe. Mieszkanie jest zadbane, w stanie do wprowadzenia się od ręki. Łazienka i WC w pełni funkcjonalne, zostawiają miejsce na łagodne odświeżenie zgodnie z własnym pomysłem.

Dla kogo?
Cztery oddzielne pokoje na 64 metrach to konfiguracja, która rzadko trafia się na rynku. Mieszkanie sprawdzi się jako:
  • inwestycja pod wynajem studencki – sąsiedztwo Akademii Bialskiej praktycznie gwarantuje popyt, a każdy z pokoi może być wynajmowany osobno,
  • dom dla rodziny z dziećmi – osobne pokoje dla każdego, kuchnia w pełni wydzielona, dobry dojazd do szkół i przedszkoli w okolicy,
  • przestrzeń dla pary pracującej zdalnie – sypialnia, dwa gabinety i pokój gościnny mieszczą się tu spokojnie.
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, księga wieczysta prowadzona przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Lokal w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Kolejarz". Dział III i IV księgi wolne od obciążeń.

Zapraszamy na oględziny. Najlepiej zobaczyć samemu – sprawdzić rozkład, światło i to, jak praktycznie wygląda codzienne życie obok Akademii.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WEL-MS-497
Powierzchnia 64,30 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu dobry
Balkon jest
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-460

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: - z trzech sypialni, - przedpokoju, - salonu, - kuchni, - łazienki z wanną, - oddzielne ...

Powierzchnia
72,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 358,13 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-483

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, Biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m² Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo – to mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie w liczbach ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 483,74 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-492

Oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Białej Podlaskiej, przy ul. Anny Jagiellonki. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku. Na powierzchnię 61,3 m² składają się: trzy ustawne pokoje, jasna, funkcjonalna kuchnia, ...

Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 530,18 zł
cena 339 000