oferta na wyłączność
57,87 zł/m2 cena: 760 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową inwestycyjną, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.
Działka o łącznej powierzchni 13 133 m² (nr działek: 1373/1, 1373/2, 1373/3, 1373/4, 1372) o wymiarach ok. 22 m x 510 m, zlokalizowana jest w miejscowości Rakowiska, w gminie Biała Podlaska, przy ul. Wspólnej.
Kluczowe cechy nieruchomości:
  • Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna, zaledwie 5 km centrum Białej Podlaskiej.
  • Plan zagospodarowania: Częściowo objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „pod zabudowę jednorodzinną”.
  • Dostępność: Dojazd drogą asfaltową.
  • Infrastruktura: Pełne uzbrojenie terenu:
    • Sieć energetyczna,
    • Wodociągowa,
    • Kanalizacyjna,
    • Gazowa,
    • Telekomunikacyjna.
Możliwości wykorzystania: Działka umożliwia realizację inwestycji pod budowę kilku domów jednorodzinnych.
Zapraszamy do kontaktu!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WEL-GS-466
Powierzchnia 13 133,00 m²
Wymiary działki 22 x 510 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
działka na sprzedaż

WEL-GS-462

Proponujemy Państwu możliwość nabycia udziału w wysokości 8/12 w nieruchomości zabudowanej, jednej z ostatnich takich w mieście !!!!! Działka położona jest przy ul. Jana Pawła II 81 w Białej Podlaskiej. Udział 8/12 przekłada się na pow. ok 3023m2 Zgodnie z Uchwałą ...

Powierzchnia
3 023,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 755 750